Hizmetlerimiz

hizmetler4

Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü, devriye aracı ve motorlu bisikletlerle, mesai içinde yada mesai dışında Kampus alanında devriye hizmeti vermek, olumsuz durumları rapor ederek giderilmesine yönelik çalışma yapmaktadır.

hizmetler3

Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü, Hastane ve kampusde bulunan kameraların kayıtlarının bir merkezde toplanması, olabilecek olayların önlenmesine yönelik, olan olayların aydınlatılmasına yönelik olarak kamera görüntülerinin izlenmesini sağlamaktadır.

hizmetler2

Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü, Üniversitemiz kampus giriş, rektörlük hizmetbinası ve tören alanında bulunan bayrak direklerindeki bayrakların değiştirilmesini sağlamaktadır.

hizmetler1

Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamına alınan Akdeniz Üniversitesinin, koruma ve güvenliğini sağlamaktır.Bunun Yanında Kampus Giriş Noktalarında Araç Yada Yaya Giriş ve Çıkışlarının kontrol edilmesine yönelik olarak personel ve öğrencilere ait araçlara araç tanıtım pulu vermek, Kampus İçindeki inşaat şirketlerin ve kantin işletmeleri ile ve kantin işletmeleri ile olbia çarşısındaki işletmelerde çalışanlara ayrı renklerde olan “Geçici Kimlik Kartı” çıkartılmaktadır.

Linklerimiz

Misyon

Vizyon

İletişim

KORUMA VE GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ALO İHBAR: 3102222
Tel: 3101665
Tel: 310 64 94 - fax